Najnovšie články z Top hotelierstva nájdete na Tophoreca.sk

facebooktwitinstagram

shop

O publikácii

V júli 2016 sa na trhu objavilo deviate vydanie publikácie *Top hotelierstvo*, ktorá opäť ponúka prehľad najnovších trendov v oblasti hotelierstva, kúpeľov, reštauračných služieb, gastronómie a wellness na Slovensku.

Publikácia Top hotelierstvo patrí do úspešného edičného radu vydavateľstva MEDIA/ST, v ktorom od roku 2005 vyšlo už sedem vydaní publikácie Top trendy v bývaní (každá v rozsahu najmenej 320 strán) a od roku 2009 tri vydania Top hotelnictví. V roku 2011 sa do edície Top zaradil aj magazín Top fashion, ktorý vychádza dvakrát ročne. U nás už takmer neexistujú hotely v štýle socialistickej architektúry, pretože ich majitelia investovali do renovácie a výsledkom sú honosné priestory zariadené dizajnovými kusmi nábytku a vybavené najnovšími technológiami. Hospodárska kríza, ktorá sa negatívne odrazila aj v cestovnom ruchu, výrazne zmenila situáciu v hotelovom priemysle. Niektorí majitelia ubytovacích a reštauračných zariadení reagovali veľmi pružne a prispôsobili ponuku svojich služieb tak, aby čo najviac zaujali potenciálnych klientov. Okrem príjemne zariadených izieb nájdu hostia v hoteloch špičkovo vybavené kongresové priestory a wellness zázemie.


Rovnako ako v predchádzajúcich vydaniach Top hotelierstva, aj tento rok, sa v publikácii prezentujú špičkové slovenské i zahraničné hotely, reštaurácie, kúpele i strediská cestovného ruchu. Veríme, že zaujmú čitateľov doma i v zahraničí (všetky prezentácie hotelov majú anglickú verziu). O problémoch i nových trendoch v hotelierstve, gastronómii a cestovnom ruchu píšu sami hotelieri, manažéri, odborníci a vedeckí pracovníci zo Slovenska aj Česka. Dodávatelia najmodernejších hotelových technológií zas informujú o novinkách, na ktoré sa my, klienti, môžeme nielen tešiť, ale ich aj vyžadovať.


Cieľové skupiny:

  •     riaditelia a manažéri hotelov, penziónov, kúpeľov, wellness centier, relaxačných a rekreačných zariadení, aquaparkov, reštaurácií
  •     architekti, investori a stavebné firmy, dodávatelia technológií, distribútori kozmetiky, wellness a spa produktov, firmy pôsobiace
        v oblasti gastro
  •     cestovné kancelárie, ktoré pomáhajú dovolenkárom rozhodnúť sa podľa ich záujmov a požiadaviek
  •     rodiny s deťmi, ktoré hľadajú inšpiráciu na letné či zimné dovolenky
  •     manažéri firiem, obchodní cestujúci a všetci tí, ktorí chcú usporiadať firemné školenia, prezentácie, konferencie, alebo hľadajú krátkodobé
        ubytovanie na svojich služobných cestách po Slovensku

Publikácia Top hotelierstvo patrí do úspešného edičného radu, v ktorom od roku 2005 vyšlo aj päť publikácií Top trendy v bývaní (každá v rozsahu najmenej 275 strán).


Distribúcia:
Mediaprint – Kapa Pressegrosso, a. s., Slovenská pošta, a. s., Interpress, čerpacie stanice PHM, súkromní predajcovia, sieť kníhkupectiev Panta Rhei, s. r. o. a Martinus.sk, s. r. o., tuzemské a zahraničné výstavy a veľtrhy v oblasti strojárstva, stavebníctva, módy, cestovného ruchu a gastronómie.


Objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty. Objednávky do zahraničia vybavuje Slovenská pošta, a. s., Stredisko predplatného tlače, Uzbecká 4, P. O. BOX 164, 820 14 Bratislava 214, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Distribúciu v Českej republike zabezpečuje Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r. o. a Česká pošta.


Direct mailom dostávajú publikáciu klienti z firemnej sféry podľa vlastnej databázy vydavateľstva.
Vydavateľstvo MEDIA/ST ponúka možnosť zakúpiť si produkty vydavateľstva prostredníctvom e-shopu www.mediast.sk/eshop, internetového obchodu www.martinus.sk alebo www.vasenoviny.sk.


Technické údaje:

Formát: zrezaná A4 (210 × 250 mm)
Periodicita: ročná
Farebnosť: plná farba
Počet strán: min. 240

logo1logo2logo3